Obavijest roditeljima o premještaju djece iz vrtića u vrtić

Dječji vrtić Cvrčak

RODITELJIMA/SKRBNICIMA O MOGUĆNOSTI PRIJELAZA
DJETETA/CE U DRUGI GRADSKI DJEČJI VRTIĆ
ZA PEDAGOŠKU GODINU 2021./2022.

Roditelji/skrbnici djeteta koji imaju upisano dijete/cu u Dječjem vrtiću Cvrčak, a ne odgovara im po mjestu stanovanja, imaju mogućnost prijelaza djeteta/ce u drugi odgovarajući gradski dječji vrtić.

Zainteresirani roditelji/skrbnici pisanu Zamolbu o potrebi prijelaza djeteta/ce u drugi gradski vrtić trebaju predati u razdoblju od 15. do 26. ožujka 2021. godine u dječji vrtić koji dijete/ca pohađa/ju.

Komisija za upis djece rješavati će zamolbe roditelja/skrbnika u skladu s Pravilnikom o upisu djece i ostvarivanju prava i obveza korisnika usluga u Dječjem vrtiću Cvrčak i kriterijima za prednost pri upisu.

Dječji vrtići izvijestit će roditelje/skrbnike o rezultatima postupka prijelaza djece u gradskim dječjim vrtićima 12.travnja 2021.godine

Temeljem odobrenog prijelaza roditelji/skrbnici ispisat će dijete/djecu s 31. kolovozom 2021. godine iz sadašnjeg dječjeg vrtića i upisati ih u odgovarajući dječji vrtić s početkom pedagoške godine 2021./2022., odnosno od 1. rujna 2021. godine.

RAVNATELJ/ICA

Anita Kolarić

© 2021 Vrtić Cvrčak. Sva prava pridržana.