Vježba evakuacije

Poštovani roditelji,

obzirom na učestalo podrhtavanje tla na prostorima Republike Hrvatske dužnost svih nas je pojačana briga za sigurnost djece i odraslih u vrtiću. Djeca i zaposlenici upoznati su s postupcima ponašanja tijekom i nakon potresa  prema Planu evakuacije i spašavanja DV Cvrčak. Stoga su za sigurnost djece i zaposlenika od posebne važnosti pokazne vježbe u cilju praktične provjere Plana evakuacije i spašavanja u slučaju izvanrednog događaja. Navedene vježbe u predhodnom periodu provodile su se i u našem vrtiću.

U petak 12.02.2021.  10:30 sati u svim objektima DV Cvrčak provest će se vježba evakuacije u slučaju potresa.

Cilj vježbe je  provjera provedbe Plana evakuacije i spašavanja kao i provjera osposobljenosti djelatnika i djece za postupanje u slučaju potresa, provjera brzine i učinkovitosti same evakuacije iz zgrade te valjanost predviđenih pravaca evakuacije.

Vaš Cvrčak

© 2021 Vrtić Cvrčak. Sva prava pridržana.